Oferta szczegółowa

Fotografia plenerowa:

Artystyczne zdjęcia ślubne w plenerze. Fotografujemy Młodą Parę w ciekawych plenerach, m.in. nadbużańskich, ukazując uczucie między Nimi.

Fotografia reportażowa:

Wykorzystujemy światło zastane, przy użyciu różnych obiektywów. Tworzymy reportaże Ślubne, z Chrztów, Komunii, Studniówek oraz innych uroczystości.

Profesjonalna obsługa filmowa:

Nasza firma, oferuje Państwu szeroki zakres usług w zakresie filmu. Wykonywane są one w technice cyfrowej z wykorzystaniem nowoczesnych standardów. Materiał oddajemy na pendrivach w jakości FULL HD. Oferujemy usługę filmowania z uzyskaniem efektu wielokamerowości z wykorzystaniem jednego operatora. Jest oczywiście możliwość rejestracji Państwa uroczystości z wykorzystaniem dwóch lub więcej operatorów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dbając o wysoki poziom naszej produkcji, a postprodukcja następuje z wykorzystaniem profesjonalnych programów.

Foto-książka:

Wyżej wymienione rodzaje zdjęć proponujemy Państwu także w formacie foto-książki. Posiadamy urządzenia do produkcji foto-książek, dzięki czemu całość wykonywana jest na miejscu, co wpływa na szybszy czas realizacji zlecenia. Wykonane przez nas foto albumy w formie foto-książki mają swój indywidualny, niepowtarzalny styl. Foto albumy tego typu wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Starannie wykonana okładka i wysokiej jakości karty ze zdjęciami posiadające zaokrąglone rogi czynią albumy solidną pamiątką na pokolenia.

Ponadto oferujemy:

- zdjęcia do dokumentów
- zdjęcia komunijne
- zdjęcia dzieci
- zdjęcia ślubne
- portret artystyczny
- reprodukcje i retusz
- grafikę komputerową
- foto gadżety
- odbitki z kontrolą jakości